ukendeitples

Всі новини (1040)

Вітаємо першокурсників!
Завершальний етап приймальної кампанії на основі базової загальної середньої освіти – засідання приймальної комісії Борщівського агротехнічного коледжу по зарахуванню студентів на перший курс. Цьогоріч першокурсниками стали майже 150 юнаків та дівчат, що обрали своїм майбутнім фахом одну із п’яти спеціальностей аграрної сфери. Хай щастить Вам, юні друзі! Легкого Вам навчання та професійного зростання в закладі освіти, що на наступні кілька років стане для Вас рідним домом – Вашою альма-матер!

8-9 липня відбувся внутрішній іспит стосовно отримання робітничої професії «Водій». Всі студенти успішно склали  практичний і теоретичний іспит.

Шановні випускники!

Сьогодні знаменний день у житті нашого навчального закладу. Ми раді вітати вас, молодих спеціалістів, які отримали дипломи і відкрили нову сторінку свого життя.

Ми вітаємо вас! Ви подолали всі бар’єри, виконали всі вимоги, поставлені перед вами.

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, а й особливий стан душі. Це час реалізації найсміливіших сподівань, бажання діяти та перемагати, час невпинних пошуків і відкриттів, пізнання і самоствердження, енергії та запалу, це Ваш час, шановна студентська молоде!
Page 1 of 260

em150gerb pdatulnaytntu