ukendeitples

Всі новини (880)

Всі новини

Міський конкурс "Молода людина року", який традиційно проводиться в нашому місті і приурочений до Дня молоді, покликаний відзначати тих, хто своєю працею і життям роблять місто привабливішим, комфортнішим, примножує славу та добробут рідного Борщева. Адже за молоддю - майбутнє України, тільки молодим, енергійним, завзятим, освіченим людям підкорюється час. Тільки такі стають чемпіонами, захищають рідну землю, підкорюють наукові і творчі олімпи.

День молоді

Привіт, студенство! Привіт молодь!

Сьогоднішній день – день позитиву і веселощів! Адже День молоді це одне з найдинамічніших свят! Ну, а як же інакше - адже вам, молодим - скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа до снаги!

Сьогодні ми відзначаємо 24-ту річницю ухвалення Конституції незалежної Української держави.

Вітаємо Вас, Випускники і хочемо побажати легкого і цікавого шляху в доросле життя!  Нехай удача Вам допомагає реалізувати свої вміння і досягати незвіданих далей. Бажаємо знайти себе в професії і свій маленький затишний куточок у житті. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою. Все обов'язково складеться так, як Ви собі загадали!

Page 1 of 220

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15